Restaurant Vltavín

| Dojo Vltavín | Restaurant Vltavín | Ostatní služby | Posilovna |


Po náročné fyzické aktivitě je nutno, jak je každému známo, doplnit energii kvalitní stravou a nápoji. K tomuto účelu je v Budo Centru zřízen ,,Sport bar", ve kterém si každý může dopřát to své. Bar a ostatní nábytek je vyroben z masivního dubu přírodní barvy. Jednou z výhod baru je i to, že je zde průhled do tělocvičny, takže rodiče, kteří přivedli své děti z větší vzdálenosti na trénink, nemusí postávat, či poposedávat po chodbách a lavičkách, ale mohou přímo sledovat své ratolesti při tréninku u dobré kávy! Pokrmy a nápoje připravují profesionální kuchař p. Pavel MIŠJAK, mj. 1. dan a dlouholetý trenér dětí v Bohnickém oddílu.

Jídelní lístek nabízí širokou škálu pokrmů a pro náročné je možno upravit objem porcí. Pro ty kteří chtějí upravit svoji hmotnost, nabízíme i možnost úpravy jejich stravy tak, aby plně vyhovovala jejich potřebám. Těm, kteří mají problém s nadváhou připraví mistr kuchař potravu dietní, která splňuje požadavky na zdravou výživu - čerstvé potraviny, jejich příprava na malém množství tuku, případně i na vodě, atd.

Z nápojů nabízí Sport bar samozřejmě nápoje nealkoholické, včetně proteinových koktejlů, kterých je zde celá řada, a které budou připraveny podle přání zákazníka. Dále nechybí i pivo Gambrinus 10° a Prazdroj 12°  i ostřejší nápoje alkoholické