Ostatní služby

  • PRONÁJEM – Budo Centrum Vltavín Vám může nabídnout pronájem celé tělocvičny ve volných hodinách. V tělocvičně je k dispozici tatami (pružná podlahová krytina), která je vhodná především pro bojové sporty, ale i pro ostatní pohybové aktivity. K dispozici jsou dále pytle, lapy, odražeče pro bojová umění a možnost uspořádání seminářů.
  • VOLNÝ VSTUP -  pro ty, kteří se z různých důvodů nechtějí, nebo nemohou účastnit tréninků karate, je umožněn vstup ve volných hodinách a možnost individuálního tréninku.
  • OSOBNÍ TRENÉR – stejně tak, jako Vám nabízíme individuální trénink, je zde pro zájemce možnost specializovaného tréninku s osobním trenérem, který plně vyhoví Vašim požadavkům. Někdo upřednostňuje trénink základních technik nebo kata, ale někoho tyto složky karate nezajímají a má naopak zájem pouze o bojové techniky, kombinace, trénink s lapami a hlavně sparing. A toto vše Vám nabízíme v tréninku s osobním trenérem.
  • POSILOVNA – v suterénu objektu byla v únoru 2011 zprovozněna posilovna, která slouží nejen jako doplněk pro karate, ale i pro samostatný trénink pro rozvoj svalové hmoty.
  • VIDEO – Pokud máte zájem o zdokumentování Vašeho tréninku, máme pro Vás k dispozici nejen digitální kameru, která zachytí Vaše pokroky a jejich okamžité sledování na velkoplošné plazmové televizi, ale i jejich vypálení na disk DVD. Vaše pokroky, nebo pokroky Vašich dětí tak můžete sledovat i s odstupem několika let.
  • RESTAURACE – po náročných aktivitách je zde možnost relaxace v restauraci, kde nabízíme širokou škálu jídel a nápojů, včetně doplňků výživy. Máte možnost rezervace pro cca 30 osob v případě uspořádání seminářů, nebo i soukromých akcí. Náš moderní bar jistě plně uspokojí Vaše potřeby.

K dispozici jsou samozřejmě šatny, sprchy, WC, zkrátka vše, co je potřeba k modernímu provozování sportu a fyzických aktivit.